BOX 3D 1

Aktualności

BOX 3D 2

Jakość i Środowisko

BOX 3D 3

Innowacje i Projektowanie

BOX 3D 4

Galeria zdjęć

Pakform Group na 10 Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych 17-18 kwietnia 2018 do Hali Expo XXI w Warszawie do odwiedzenia Naszego stoiska D8.

 

W dniach 4-5 kwietnia firma Pakform Group zaprezentowała się na 9 Międzynarodowych Targach Opakowań – Packaging Innovations 2017. Nasze stoisko B22 cieszyło się sporym zainteresowaniem.

 

Czytaj więcej...

HACAPplFirma wdrożyła system bezpieczeństwa HACCP, umożliwiający produkcję opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością. 

certyfikaty-Szlachetna-paczka-4Po raz kolejny firma PAKFORM wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej organizowanej w 508 lokalizacjach w całej Polsce.

Obraz1Po raz kolejny firma PAKFORM wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej organizowanej w 508 lokalizacjach w całej Polsce.


unileverbeiersdorfbrand supportcecdcharterhousecleaniccotycpczteryczwartedanonefocus media grouphenkelinter sprayjacobskosmepolkraft foodslilleborglindtlorealmargaret astormiracululmmpsnestleniveapernod ricardphilipspz cussonsrimmelsarantistchibovaleowagenerwellawyborowa

Pakform

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. ...